O NAS

Szanowni Państwo,

Jako właściciel firmy LOKTECH pragnę zaprosić Państwa do współpracy.

Bazując na ponad 20 letnim doświadczeniu w branży elektronicznej, uważam iż jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom, stawianym przez coraz to bardziej zaawansowane potrzeby rynku.

Moja firma funkcjonuje od 2012 roku i od tego czasu odnotowaliśmy wiele sukcesów wspólnie z naszymi klientami. Poza wyposażeniem produkcji oraz działów serwisowych, dysponujemy jako firma jeszcze jednym atutem, a mianowicie wiedzą gromadzoną przez lata, która teraz owocuje sprawnym pokonywaniem trudności, jakie napotykają nasi klienci podczas procesu produkcji czy też serwisowania elektroniki. Nasze działania to nie tylko zaopatrzenie w narzędzia czy urządzenia konieczne do pracy naszych klientów , ale także wszelka pomoc w zakresie naszych kompetencji. Nie unikamy kontaktów z klientami i nie chowamy głowy w "piasek" ale wspieramy i dzielimy się wiedzą i doświadczeniem które posiadamy.

Ponad 20 lat temu zaczynałem przygodę z wyposażeniem dla elektroników i przez ten okres nabyłem ogromne doświadczenie rozwiązując problemy klientów i doradzając w wyborze najtrafniejszego rozwiązania. Jestem również elektronikiem – praktykiem ze względu na moje hobby, stąd też wiem jakie problemy mogą pojawić się podczas pracy z elektroniką i wiem jak je rozwiązywać. Wiele produktów z naszej oferty używam osobiście lub miałem z nimi styczność na przestrzeni tych 20 lat pracy i hobby, stąd też jestem w stanie doradzić które produkty mogą spełniać Państwa oczekiwania i pomóc w wyborze tych najbardziej odpowiednich. Gorąco zapraszam do współpracy.